Rikthehet fuqishëm Irina!

Ajo është zgjedhur për të prezantuar linjën më të re të të brendshmeve, koleksionin vjeshtë/dimër 2015, për markën “Clover”.Irina Shayk duket e jashtëzakonshme ne setin e ri fotografik, ku prezanton lloje të ndryshme të të brendshmeve dhe jo vetëm. Ndërkohë, bukuroshja ka qenë shumë e zënë duke udhëtuar në të gjithë botën për sezonin e ri të “Javës së modës”, duke bërë që të ketë pak kohë në dispozocion për të dashurin e saj, Bradley Cooper.