Rihanna tregon bukurinë natyrale duke pozuar me prindërit

Ajo ka qenë shumë e zënë duke xhiruar për flimin Hiro Murai në Guava Island, duke u marrë me projektet muzikore si edhe duke u përgatitur për sfilatën në Neë York Fashion Week.

Dhe Rihanna ka marrë pak kohë për të kaluar me familjen e saj.

Këngëtarja u bashkua me prindërit në Barbados gjatë fundjavës.

30-vjeçarja duket krejtësisht e relaksuar në krah të babait Ronald Fenty dhe nënës Monica Braithwaite.
Bukuroshja zeshkane ka pozuar pa make-up me prindërit e saj duke treguar bukurinë natyrale dhe duket shumë e lumtur.