Rihanna në lidhje me miliarderin: Jam shumë e lumtur

Rihanna ka dhënë një intervistë të rrallë për revistën Vogue.
Këngëtarja foli për marrëdhënien e saj me të dashurin miliarder Hassan Jameel.

RiRi komentoi për jetën private duke thënë: “Po, jam në një lidhje. Jam në një marrëdhënie ekskluzive për ca kohë dhe po shkon vërtet mirë. Kështu që jam i lumtur.”
Rihanna dhe biznesmeni saudit Jameel janë bashkë prej dy vitesh dhe marrëdhënien e tyre e kanë mbajtur larg syrit të publikut.
Gjatë intervistës këngëtarja shtoi se gjithashtu dëshiron të bëhet nënë.
Kur u pyet, Rihanna u përgjigj: “Padyshim.”