Rihanna habit me veshjen në varrimin e kushëririt

Rihanna ka përcjellë për në banesën e fundit kushëririn e saj 21-vjeçar, Tavon Kaiseen i cili u qëllua për vdekje në Barbados.

Këngëtarja 29-vjeçare u fotografua duke fshirë lotët në ceremoninë mortore në Barbados të martën. Pa dyshim, kjo ishte një ngjarje që ndikoi shumë te Rihanna, e cila kishte një lidhje të fortë me kushëririn e saj.

Por ajo që na çuditi, ishte se këngëtarja ishte veshur me të bardha në varrim. Në fakt, e gjithë familja e afërt me Alleyne kishin veshur të bardha nga koka deri te këmbët.

Rihanna kishte veshur një fustan të gjatë, një palë atlete të bardha Puma, ndërsa mbante në qafë një varëse me kryq dhe gurw diamanti dhe një pale syze në formë sy maceje.