Rihanna ekspozon hiret me veshjen e saj

Ajo po kalon disa ditë pushimesh, duke u relaksuar pas koncerteve dhe regjistrimeve të këngëve të reja .Këngëtarja Rihanna është rikthyer në vendlindjen e saj në Barbados, ku për shkak të veshjes së guximshme ka tërhequr vëmendjen. 27- vjeçarja mbante veshur një fustan të lirshëm, ku dukeshin lehtësisht format e saj trupore. Si gjithnje per pushime ajo eshte shfaqur me flokët e çrregullt dhe pa tualet.