Header

Rihanna bën ndryshimin e papritur në look

*EXCLUSIVE* Los Angeles, CA - Rihanna dazzles at dinner while her Rapper boyfriend ASAP Rocky faces court, as surveillance footage reveals rapper holding a firearm during proceedings. The Barbadian beauty exuded confidence, appearing unfazed as she turned heads in a chic beige trench coat, embroidered jeans, and stylish snake-skin heels, as she enjoyed the night at Hollywood's exclusive members-only club, San Vicente Bungalow. SHOT ON NOVEMBER 09, 2023 Pictured: Rihanna BACKGRID USA 11 NOVEMBER 2023 BYLINE MUST READ: The Daily Stardust / BACKGRID USA: +1 310 798 9111 / [email protected] UK: +44 208 344 2007 / [email protected] *UK Clients - Pictures Containing Children Please Pixelate Face Prior To Publication*

Rihanna konsiderohet si mbretëresha e ndryshimit dhe mahnit me çdo gjë që bën, veçanërisht kur bëhet fjalë për flokët.

Nga flokët e saj të kuq gjatë epokës “Loud” deri te prerja e flokëve të saj “pixie” që bëri bujë në videoklipin “Umbrella”, ajo di si të ndryshojë gjithmonë stil.

Së fundmi ajo ka dalë me një model flokësh të ri kur u pa në Los Angeles.

Ajo u pa duke darkuar me miqtë në klubin privat të anëtarëve San Vincente Bungalows në Los Angeles këtë javë. Pikërisht atëherë ajo tregoi pamjen e saj me flokë të gjatë bjondë ngjyrë mjaltë. Dhe ndërsa shumica e njerëzve shkojnë për nuanca më të ftohta ose më të errëta për vjeshtë dhe dimër, Rihanna ka qenë gjithmonë ajo që ka bërë çfarë i ka dashur qejfi– dhe njerëzit e duam atë për këtë gjë.

Epo sërish yll duket.

Rihanna Is Now Blonde—And It's Giving Early Aughts Jennifer Aniston | Vogue

Rihanna Debuts New Blonde Hair While Stepping Out for Dinner in L.A.: Photo  4985021 | ASAP Rocky, Rihanna Photos | Just Jared: Entertainment News

You may also like ...