Header

Reperja e famshme përfundon me urgjencë në spital

Një artiste me famë botërore është shtruar në spital në mes të pandemisë së koronavirusit, por nuk ka lidhje me infeksionin.

Cardi B, 27 vjeçe shpërndau një fotografi nga spitali dhe shkroi se vuante nga dhimbja e stomakut prej katër ditësh.

Imazhin që e fshiu me pas e shoqëroi me shkrimin: “Sinqerisht, sepse kam pasur disa probleme vërtet të këqija në stomak për katër ditë, shkova në urgjencë mbrëmë. Tani po ndjehem më mirë, shpresoj se nesër nuk do të ndiej më dhimbje”.

Më pas qetësoi fansat duke shpërndarë një meme të rosakut Donald ku ku shkruhej: “Kur je e uritur po i gjithë ushqimi në shtëpi duhet të gatuhet”

You may also like ...