Reperi bëhet baba për herë të dytë, zbulohet emri i djalit

Chris Brown ka pranuar publikisht se është bërë baba për herë të dytë. Ai ka publikuar imazhin e parë të djalit duke treguar dhe emrin e tij.
“Aeko Catori Brown”, shkruajti Chris Brown në fotografinë me këmbët e vogëlushit.
Fëmija erdhi në jetë pas historisë së dashurisë të Chris Brown me Ammika Harris, 26 vjeçe.
Spekulimet se djali mbante emrin Aeko erdhi pasi reperi veshi një bluze me këtë emër në të.
Chris dhe Ammika u bënë prindër më 20 nëntor. Ata përjetuan një histori dashurie para disa kohësh, por ka marrë fund