Reperi amerikan bën tifo për Shqipërinë

Reperi i njohur Ty Dolla $ign ka përmendur Shqipërinë në një status në Tëitter, ku ka vendosur “Albania” në mes të dy emoji-ve me flamurin tonë kombëtar.

Më parë, Ty ka përmendur edhe Stanaj, këngëtarin e ri që po korr sukses në muzikën ndërkombëtare. “Shoutout Stanaj”, shkruan reperi i këngëve hit si: “Sëalla”, “Zaddy” apo “Campaign”.

Mos ndoshta duhet të shpresojmë pse Ty Dolla $ign do të marrë mundimin dhe të na japë një koncert në Tiranë? Shpresojmë që po!