Publikohet videoja e pas kuintave të koncertit madhështor të Rita Orës në Kosovë

Emocionet pas kuintave të Rita Orës mbrëmjen e 17 shkurtit, shfaqen në një video 15 minutëshe të postuar në kanalin e këngëtares në youtube. Këngëtarja shqiptare me famë botërore iu bashkua festimeve të 10 vjetorit të pavarësisë së Kosovës në koncertin madhështor që u mbajt atë natë në Prishtinë.

“Të kthehesh dhe tu tregosh respekt për vendin tënd të bën të ndihesh krenar. E bëj këtë për 8 vjet dhe nuk më mërzit. Më bën të ndihem krenare kur mendoj se kam bërë një punë të mirë“ thotë ajondër të tjera.

Mos e humbisni videon.