Publikohet sot dokumentari i Netflix për Beyonce

during 2018 Coachella Valley Music And Arts Festival Weekend 1 at the Empire Polo Field on April 14, 2018 in Indio, California.

Performanca e Beyonce në Coachella 2018 u konsiderua si një nga momentet më të paharrueshme në karrierën e saj.
Ajo u bë gruaja e parë më ngjyrë që kryesoi festivalin e madh të muzikës.
Dhe tani fansat mund ta përjetojnë sërish, sërish dhe sërish atë moment, pasi dokumentari për Beyonce “Homecoming” do publikohet sot.
Dokumentari për fituesen 23 herë të Grammy u realizua nga Netflix.
Këngëtarja gjithashtu lëshoi një album shoqërues, “Homecoming: The Live Album”, me 40 këngë të plota nga shfaqja.