Publikohet klipi i Loredanës dhe Mozzik

Është publikuar videoklipi i çiftit, Loredana – Mozzik.

Dyshja sollën ‘Bonnie and Clyde’, projekti i parë i tyre në bashkëpunim, të realizuar nga Miksu dhe Macloud.

Në klip, vërhet qartë shtatzënia e Loredanës. Barku në rritje duket në disa skena.

Kjo është kënga e dytë e Loredanës. Ajo hyri në muzikë muaj më parë me një këngë të quajtur ‘Sonnenbrille’ në gjuhën gjermane.