Header

Publikohet dokumentari i ri i Princit Harry në Netflix

Dokumentari “Heart Of Invictus” i Princit Harry më në fund u publikua sot në Netflix si kësti i fundit në marrëveshjen prej 80 milionë dollarësh të çiftit me gjigantin e transmetimit.

Të pesë episodet e dokumentarit janë në dispozicion nga sot në MB, pavarësisht thashethemeve se Netflix kishte anuluar shfaqjen. Shfaqja vjen përpara Lojërave Invictus të muajit të ardhshëm në Dusseldorf nga 9 shtatori për tetë ditë, ku do të marrin pjesë si Harry ashtu edhe Meghan.

Të hënën e kaluar, Harry bëri një paraqitje surprizë në një premierë në një kinema në Chula Vista, ku dy episode u shfaqën për një audiencë të veteranëve dhe familjeve të tyre.

Sipas Page Six, ai do të kthehet në MB muajin e ardhshëm, por nuk do të ketë Meghan pranë tij.

Harry, 38 vjeç, do të paraqitet në eventin vjetor të bamirësisë WellChild, në të cilën ai ka qenë i përfshirë për 15 vjet në Londër më 7 shtator, përpara se të fluturonte për në Gjermani për edicionin e gjashtë të konkursit Invictus Games.

Megjithatë, burime të njohura me situatën thonë se ai do të udhëtojë vetëm pasi gruaja e tij, Meghan Markle, ka angazhime me fëmijët e tyre Archie, 4, dhe Lilybet, 2.

You may also like ...