Header

Pse Meghan Markle nuk mund t’i rikthehet aktrimit?

Meghan Markle ka një arsye të fortë që e pengon  në rikthimin e saj në Hollywood.

Rikthimi i përfolur i Meghan Markle në aktrim mund të përballet me një pengesë të madhe për të cilën ajo është paralajmëruar dhe është pikërisht titulli mbretëror.

Që kur u largua nga Familja Mbretërore në vitin 2020, Meghan është shfaqur në serialet dokumentare të Netflix-it, Harry dhe Meghan, dhe në Archetypes të podcast-it të saj Spotify.

Thashethemet për kthimin e Meghan në Hollywood filluan të qarkullojnë kur ajo nënshkroi me William Morris Endeavour (WME) vitin e kaluar. WME është një agjenci talentesh e Hollivudit e cila ka menaxhuar të famshëm si Dwayne Johnson dhe Adele.

You may also like ...