Header

Projekti i Meghan Markle po “thyen” rekorde shikueshmërie në Netflix

Meghan Markle thotë se është e emocionuar që seriali në të cilin luajti gati një dekadë më parë po thyen rekorde shikueshmërie katër vjet pas përfundimit të tij. “A nuk është çmenduri?!”, tha Dukesha e Sussex në tapetin e kuq në eventin ‘Power of Women’ në Los Angeles.

Edhe pse ajo pranoi se “nuk e ka idenë” pse është rindezur interesi i publikut për “Suits”, ajo thotë se është e lumtur që është pjesë e serialit. ” Ishte e mrekullueshme të punoja me një kastë dhe ekip kaq të mrekullueshëm. Ne u argëtuam shumë. Unë isha në të për shtatë sezone, kaq pak.

Meghan Markle ende nuk ka luajtur në një tjetër serial dhe pranon se është e vështirë të gjesh diçka për të mbajtur audiencën të interesuar. “Por është e vështirë të gjesh një shfaqje ku mund të shikosh kaq shumë episode. Por punët e mira janë të përjetshme“, tha ndër të tjera Dukesha e Sussex.

Seriali, në të cilin ajo luajti si Rachel Zane, vendosi një rekord transmetimi muajin e kaluar për më së shumti javë në numrin 1, duke kaluar “Ozark”, sipas The Hollywood Reporter. Ai gjithashtu ka grumbulluar më shumë se 45 miliardë minuta kohë transmetimi në Netflix dhe Peacock.

Meghan Markle luajti në Suits midis 2011 dhe 2018 dhe u largua para se të martohej me Princin Harry.

You may also like ...