Post Malone lançon videoklipin e ri “Wow”

Ylli i Hip-Hopit Post Malone, ka publikuar projektin e tij me te ri.
“Wow” titullohet projekti i reperit të njohur botëror dhe vjen me videoklip të punuar nga regjisorja James Defina.Videoklipi është interesant dhe ka skena karakteristike, ku tregon se si kaloi në xhirime, e në turne botëror.
“Wow” që u lançua në dhjetor, po vazhdon të ngjitet në top lista ku aktualisht qëndron në vendin e pestë.
Malone e lançoi remiksin së fundmi me Tygan dhe Roddy Ricch.