Header

Portieri i Kombëtares, Etrit Berisha, bëhet baba për herë të parë

Portieri i Kombëtares Shqiptare Etrit Berisha është bërë baba për herë të parë.

Lajmin e ëmbël e ka bërë me dije vetë Berisha përmes një postimi në Instagram ku ka postuar foton e djalit, të cilin e ka quajtur Edgar.

“Mirë se vjen biri im Edgar, lumturia mamit dhe babit, qofsh përjetë i bekuar”, shkruan ai krah fotos.

Përsa i përket jetës private Etriti është i rezervuar ndaj dhe prej vitesh ka preferuar që ta mbajë larg syrit të publikut, partneren e tij.

Portieri i Kombëtares Shqiptare, Etrit Berisha bëhet baba për herë të parë

You may also like ...