Policia gjyqësore, Llalla takim me Tahirin, Manjanin dhe Kokën

Prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla ka zhvilluar një takim me ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, atë të Drejtësisë, Ylli Manjani dhe ate të Mjedisit, Lefter Koka. Në fokus të bisedimit mes tre ministrave dhe kryeprokurorit ka qene forcimi i policisë gjyqësore. Të pranishëm kanë qënë dhe drejtorët e përgjithshme të Policisë dhe Tatimeve.