Header

Plas debati mes Rozana Lati-Julian Dedës: “Do të të kafshoj”

Aktori i humorit Julian Deda dhe moderatoria Roza Lati janë dy nga personazhet më të komentuar në shtëpinë e “Big Brother Vip” kjo për shkak të dabeteve të tyre që në ditën e parë.

Gjatë mbrëmjes së djeshme ata sërish kanë vazhduar të ngacmohen me njëri-tjetrin, ku nuk kanë munguar as batutat.

Roza Lati i është drejtuar Jul Dedës duke i thënë se do të “kafshoj në fyt”. Kjo është marrë me humor nga ana e aktorit, i cili ka vazhduar ta ngacmojë duke i thënë se “produksionit i pëlqen ideja që ajo të lidhet me Romeo Veshajn”.

Roza Lati: Siç të thashë edhe herën e kaluar, do të të kafshoj në fyt

(banorët shpërthejnë në të qeshura)

Roza Lati: Unë mu në fyt të kafshoj

Roza Lati: Ta kishte parë që të kërkova kosin unë ty o Romeo Veshaj…

Jul Deda: Ajo është një romancë, do dalë në klip

Romeo Veshaj: Nuk bëhet fjalë

Roza Lati: Ai po hante kosin tim të preferuar si ta kishe ti dhe do të thoja Juli do më japësh cik kos.

Jul Deda: Unë parandjej që edhe produksionit i pëlqen ideja që edhe  ju të dy të lidheni…se ti Rike po e pengon këtë lidhje.

You may also like ...