Header

Pink ‘guxon’, shfaqet nudo në Instagram

Pink ndodhet në një udhëtim me familjen e saj e sigurisht ka publikuar foto. Këngëtarja e njohur shpesh ndan me publikun e saj në rrjetet sociale momente nga përditshmëria apo nga karriera e saj.

Këtë herë ajo ka postuar në llogarinë personale në Instagram dy foto nga ‘arratisja familjare në fshat’.

Në foton e parë ajo pozon në shezlong, e veshur me rroba banje të tejdukshme që ia mbulon gjoksin, ndërsa në të dytën shihet krejtësisht e zhveshur, duke bërë dush në natyrë.

Në mbishkrimin e postimit të saj, ajo shkroi: “Fundjavë në liqen dhe një rroba banje e re qesharake. Nëse nuk keni bërë dush jashtë, ndërsa burri juaj përpiqet të të trembë çdo pesë minuta, nuk ke jetuar!!!!!!’

You may also like ...