Piloti i Moto GP kapet “mat” me bukuroshen misterioze

Ishulli i Ibiza është edhe një herë “vendi i krimit” i zgjedhur nga një sportist vendas për të pushuar.
Bëhet fjalë për pilotin e Ducatit, në Moto GP, i cili është kapur “mat” nga paparacët duke shijuar djellin e Ibizas nën shoqërin e një bukuroshje e cila ka mbetur e panjohur.
Jorge dhe femra misterioze që ka në krah janë fotografuar në det, ku kanë kaluar pjesën më të madhe të ditës dhe një gjë është e sigurt, vjaza në fjalë ka zënë vendin e Nuria Tomas në zemrën e kampioni të Moto GP.