Header

Pasi konfirmuan romancën, Dua Lipa shfaqet me të dashurin e ri në Festivalin e Kanës

Dua Lipa dhe i dashuri i saj i ri Romain Gavras dukeshin shumë të dashur teksa bënë debutimin e tyre të parë në tapetin e kuq në Festivalin e 76-të të Filmit në Kanë.

27 vjeçarja shqiptare, konfirmoi në mars se ishte në lidhje me regjisorin Romain, 41 vjeç, i cili është ish-i i Rita Orës. Çifti deri më tani e ka mbajtur marrëdhënien e tyre shumë private.

Dua ishte veshur me një fustan të zi nga Celine nga Hedi Slimane, i zbukuruar me disa prerje ovale, i cili ekspozonte format e këngëtares.

Romain Gavras, ka qenë dikur edhe i dashuri i Rita Orës.

You may also like ...