Pas tre muajsh martesë, aktorja i kërkon divorcin miliarderit 48 vjet më të madh

Aktorja e njohur Meltem Miralo?lu i ka dhënë fund martesës me bashkëshortin 48 vjec më të madh.

Ndarja erdhi vetëm tre muaj pas martesës.

Mediat turke raportojnë se Meltem ndihej “e dëshpëruar”, prandaj mori këtë vendim dhe nisi procedurat e divorcit.

Meltem Miralo?lu do vazhdojë të jetojë në Amerikë pas ndarjes, por do të largohet nga shtëpia ku jeton me miliarderin amerikan 80-vjecar.

Në të kaluarën, ajo kishte të bënte me një person me precedent të mëparshëm penal, prandaj është e frikësuar që të kthehet në Turqi.