Pas Perry-t dhe Madonnas, një tjetër yll i famshëm zhvishet për votën

Pas Katy Perry-t ishte ylli i Pop-it Madonna, e cila inkurajonte votuesit amerikan për zgjedhjet e 8 nëntorit.

Ndërsa tani është radha e motrave më të njohura në show bizz, Jenner.

Bëhet fjalë për bukuroshen Kendall Jenner e cila zgjodhi një metodë të ngjashme me yllin e muzikës pop. Megjithëse Kendall nuk doli e gjitha lakuriq duke kërcyer dhe shkundur hiret e saj, ajo përsëri e bëri të sajën.

Supermodelja amerikane u shfaq shumë provokuese me një bluze të shkurtër dhe një mesazh në dorë “Regjistrohuni për të Votuar”, por kjo nuk ishte e gjitha. Më vonë ajo tregoi se veshja e saj ishte edhe më e nxehtë se sa u duk fillimisht, në një postim karakteristik në Snapchat.
kendalljeje