Pas Johnny Deppit, Amber Heard me të dashur të ri

Ish-gruaja e Johnny Deppit, Amber Heard, është parë teksa shkëmben puthje me regjisorin, Andy Muschietti.

Aktorja u fotografua teksa ishte në krah të regjisorit 32-vjeçar argjentinas në rrugët e Los Angelosit jashtë shtëpisë private.Amber para Andyt ishte në lidhje me tregtarin e artit, Vit Von Schnabel, dhe herën e fundit që u pa së bashku me të ishte në janar.Biondina ishte e martuar me yllin e Holliwoodit, Johnny Depp, ku martesa zgjati më pak se tre vjet, pas së cilës aktorja e akuzoi atë për dhunë fizike.
Johnny iu përgjigj kohët e fundit duke kërkuar 50 milionë dollarë duke pretenduar se Amber kishte shpikur gjithçka.Nderkaq, Heardin do ta shohim edhe në projekte të reja filmike që do të shfaqen gjatë këtij viti në ekranet e mëdha të kinemave.