Pas fitores, Arilena Ara largohet nga Shqipëria

Pas fitores së Arilena Arës në “Festivalin e Këngës”, u ngritën polemika të shumta. Një pjesë e madhe e publikut priste që fituese të ishte Elvana Gjata dhe jo Arilena.
Por mesa duket, Arilena ia doli të ishte në krye të kësaj gare dhe të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion me këngën “Shaj”.
Këngëtarja së fundmi ka vendosur të udhëtojë drejt Los Angelos për projektet e saj të reja muzikore.
Arilena ka ndarë me ndjekësit disa foto nga Los Angelos, ku shihet shumë e lumtur dhe shumë në formë.