Header

Pamela Anderson shfaqet pa make up në Javën e Modës në Paris

Ylli i Hollywood-it e njohur për pamjen e saj të kururar, Pamela Anderson, tashmë i mbetet besnike vendimit të saj për të mos përdorur fare grim në daljet e saj publike. Aktorja 56-vjeçare u shfaq së fundmi pa grim në prezantimin e koleksionit të veshjeve të grave Isabel Marant Pranverë/Verë 2024 si pjesë e Javës së Modës në Paris.

Pamela kishte zgjedhur një look të thjeshtë, me flokët e lëshuara dhe sigurisht pa make up. Duke folur për vendimin e saj për të adoptuar një pamje më natyrale, Pamela u shpreh se: “I vura re të gjithë njerëzit që e tepronin me grimin dhe tani, më duket sikur po dal kundër gjithë asaj mode.”

Pamela Anderson, 56, displays her age-defying looks with minimal make-up as she lights up Paris in a yellow dress for the Isabel Marant show | Daily Mail Online

Pamela Anderson stuns makeup-free at Paris fashion week

 

You may also like ...