16 Prill, 2019

Bebe Rexha e pranon publikisht: Jam bipolare

Këngëtarja me famë botërore dhe origjinë shqiptare, Bebe Rexha pranoi në mediat sociale se ajo është ‘bipolare’, ndërkohë që falenderoi fansat e saj për mbështetjen. Këngëtarja 29-vjeçare tha se nuk ishte më “e turpëruar”, ndërkohë që njoftoi dhe lançimin e ... Lexo »

Prill 16, 2019


16 Prill, 2019

Aretha Franklin fiton çmimin Pulitzer pas vdekjes

Mbretëresha e muzikës ‘Soul’ është fituese e çmimit Pulitzer. Këngëtarja e ndjerë, Aretha Franklin u nderua me çmimin e veçantë të hënën për kontributin e saj pashlyeshëm në muzikën dhe kulturën amerikane për më shumë se pesë dekada. Fituesit e ... Lexo »

Prill 16, 2019