22 Janar, 2020

Si reagoi Jolie për takimin Pitt-Aniston?

Takimi mes Brad Pitt dhe Jennifer Aniston në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “SAG Awards” ka qenë shumë i komentuar së fundmi. Fotot e dyshes kanë bërë xhiron e rrjetit dhe nisën aludimet se mund të ketë një rikthim. Pas ... Lexo »

Janar 22, 2020


21 Janar, 2020

Moderatorja lëshon gazra në transmetim live

Moderatorja e njohur e emisionit “The Wendy Williams show”, ka lënë nam së fundmi. Teleshikuesit e kanë dëgjuar moderatoren duke lëshuar gazra në emision teksa transmetohej live. Video menjëherë është publikuar në rrjet dhe në Twitter kanë nisur postimet komike. ... Lexo »

Janar 21, 2020

21 Janar, 2020

Agnesa pjesë e projektit internacional

Agnesa Vuthaj është bërë pjesë e një projekti vërtet interesant për t’iu ardhur në ndihmë grave dhe fëmijëve në mbarë botën! CNN transmetoi një intervistë të Valeria Altobelli, si ideatore e këtij organizimi që bëri bashkë vajzat që kanë konkurruar ... Lexo »

Janar 21, 2020


21 Janar, 2020

‘I love Tropoja’ kushtoi mbi €700,000

Ermal Mamaqi zbuloi se filmi i tij i dytë, “I love Tropoja” ka kushtuar pothuajse sa trefishi i “Dy gisht mjaltë”. Mamaqi, producent dhe aktor në “I love Tropoja”, theksoi se “kostot janë relativisht të larta” për një film të ... Lexo »

Janar 21, 2020


21 Janar, 2020

Ashley Graham bëhet nënë për herë të parë

Ashley Graham ka mirëpritur fëmijën e saj të parë me bashkëshortin 31-vjeçar, Justin Ervin, të shtunën, por lajmin e bukur e dha të hënën në Instagram. “Të shtunën në orën 6, jetët tona ndryshuan përgjithmonë,” tha Ashley në Instagram. “Faleminderit ... Lexo »

Janar 21, 2020