12 Qershor, 2019

“Game of Thrones” drejt “Emmy Award”

Sezoni përmbyllës i “Game of Thrones” është i destinuar mos të kalojë pa shumë bujë. “HBO”-ja synon mbi serialin e saj të madh për të zbarkuar në “Emmy Award”. Lidhur me skenarin, është vetëm një episod që është propozuar për ... Lexo »

Qershor 12, 2019


12 Qershor, 2019

Dy Eltonët së bashku në skenë

Në një prej koncerteve të turneut “Farewell Yellow Brick Road Tour” pati dhe një surprizë në skenë, një duet mes Elton John dhe Taron Egerton, aktori që e portretizoi në filmin biografik “Rocketman”. John dhe Egerton interpretuan në piano një ... Lexo »

Qershor 12, 201912 Qershor, 2019

Aktorët zbulojnë sekretin e martesës 40-vjeçare

Samuel L. Jackson dhe LaTanya Richardson do festojnë përvjetorin e tyre të 40-të të martesës vitin e ardhshëm. Dhe aktori i famshëm ia kreditoi jetëgjatësinë e martesës dashurisë për njëri-tjetrin dhe mirëkuptimit të ndërsjelltë në biznes. “Sekreti i suksesit tonë? Unë ... Lexo »

Qershor 12, 2019


12 Qershor, 2019

Kylie Jenner dhe Jordyn Woods sërish mike

Kylie Jenner dhe Jordyn Woods janë hasur rastësisht në një klub nate në Hollywood teksa ishin të pranishme në festën e një mikeje të përbashkët. Burime pranë tyre kanë konfirmuar për “TMZ” se vajzat nuk e shmangën njëra-tjetrën përkundrazi qëndruan ... Lexo »

Qershor 12, 2019


12 Qershor, 2019

Dr. House feston 60-vjetorin

Aktori dhe muzikanti britanik, Hugh Laurie ka festuar 60-vjetorin. Ai u bë i famshëm me rolin Dr. Gregory House, në serinë “Dr House”. Për këtë interpretim ai mori Golden Globe në vitin 2006 dhe 2007 për aktorin ... Lexo »

Qershor 12, 2019