14 Gusht, 2015

Gjenden në Vlorë motrat Kajtazi

Motrat Kajtazi janë larguar nga banesa në shenjë hakmarrje ndaj prindërve të tyre, pasi pretendonin se nuk i trajtonin mirë. Kështu kanë deklaruar në polici Orialda Kajtazi, 18 vjeç dhe K. Kajtazi, 14 vjeçe. Afërsisht një muaj pas largimit ... Lexo »

14 Gusht, 2015

13 Gusht, 2015

Albumi solo i Kurt Cobain

Një album solo me këngë të padëgjuara nga lideri i Nirvana, Kurt Cobain do të dalë në nëntor së bashku me një biografi të jetës së tij. Albumi, ende pa titull do të jetë edhe si kolonë zanore për ... Lexo »

13 Gusht, 2015


13 Gusht, 2015

Rrëzohet Lady Gaga…

Lady Gaga është rrëzuar, teksa ishte duke kaluar mes fotografëve për tek makina e saj. Ajo është hutuar nga blicet e shumta dhe ka humbur ekuilibrin dhe duke u rrëzuar, megjithatë nuk e ka humbur toruan. Ndërsa rojet personale ... Lexo »

13 Gusht, 201513 Gusht, 2015

Zayn Malik lyen flokët

Ish pjestari i grupit të njohur “One Direction”, Zayn Malik ka çuditur fansat me ndryshimin e look-ut. Ai është parë natën vonë duke dalë nga një club nate në West Hollywood Calif sëbashku me disa djem të tjerë. Ajo ... Lexo »

13 Gusht, 2015