12 Gusht, 2015

ISIS, ekzekutohet pengu i kroat

Dega e Shtetit Islamik në Egjipt, Provinca e Sinait, ka bërë të ditur se ka ekzekutuar pengun kroat, Tomislav Salopek, 31 vjeç, duke publikuar një foto, në të cilët pretendohet të shfaqet trupi i tij pa kokë, në llogarinë ... Lexo »

12 Gusht, 2015


12 Gusht, 2015

Antonio Banderas mbush 55 – vjeç

Edhe në datëlindjen e tij të 55, Antonio Banderas mbetet seks – simboli i Hollivudit. Ai e nisi karrierën si futbollist, por pas një dëmtimi, iu përkushtua aktrimit. Pamja e tij prej një djali thyes zemrash, u vlerësua nga ... Lexo »

12 Gusht, 201512 Gusht, 2015

Performancat e Tomorrowland, tani në YouTube

Nëse ka një gjë  kanë të përbashkët mes festivaleve, ajo është dëshira e zjarrtë për të shkuar mbrapa në kohë dhe rijetuar magjinë e përvojës së parë. Tomorrowland ka shkuar më lart  kësaj me  prezantimin e 44 performancave live ... Lexo »

12 Gusht, 2015


12 Gusht, 2015

Beckham reagon ndaj kritikëve

David Beckham ka dhënë një përgjigje për të gjithë kritikuesit që mendojnë se janë prindër më të mirë se ai dhe Victoria Beckham. Ish-futbollisti anglez ka përdorur llogarinë e tij të Instagramit, për t’iu drejtuar të gjithë atyre personave ... Lexo »

12 Gusht, 2015


12 Gusht, 2015

Kim Kardashian sërisht nudo

Kim Kardashian ka postuar në rrjetet sociale një foto të sajën krejtësisht nudo. 34-vjeçarja, e cila është shtatzënë me fëmijën e saj të dytë, e ndau këtë “selfie” me ndjekësit e saj të Instagramit duke e shoqëruar me “hashtag”-ët ... Lexo »

12 Gusht, 2015


12 Gusht, 2015

Madonna-Swift, së shpjeti një bashkëpunim

Taylor Swift ka deklaruar se së shpejti do të sjellë një bashkëpunim me Madonën. Ylli 25-vjeçar i është bashkuar këngëtares veterane në skenën e “iHeartRadio Music Awards” në fillim të këtij viti për të performuar këngën ‘Ghost Town’ të ... Lexo »

12 Gusht, 2015