23 Shtator, 2015

Buzëkuqi Sophia Loren

Sophia Loren ka marrë një dhuratë të mrekullueshmë për 81-vjetorin e lindjes së saj. “Dolce & Gabbana” ka lançuar buzëkuqin i cili është bërë vetëm për nder të aktores italiane. Buzëkuqi, i cili quhet thjesht “Sophia Loren Nr.1” është ... Lexo »

23 Shtator, 2015
23 Shtator, 2015

Gjosha: Po punojmë për reformën në drejtësi

Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, u takua paraditen e së mërkurës me ministrin gjerman për Çështjet Europiane, Michael Roth.Gjosha theksoi se “po punojmë për finalizimin e reformës në drejtësi” dhe se “hapja e negociatave është faza më e rëndësishme ... Lexo »

23 Shtator, 2015