11 Nëntor, 2015

Upsss… Mbahu fort Jennifer!

Një tjetër incidenti i ka ndodhur fitueses së Oscar, Jennifer Lawrence. 25 – vjeçarja është penguar sërish nga fustani dhe takat e larta duke prodhuar lajm për mediat rozë. Ajo u rrëzuar teksa po parakalonte në tapetin e kuq ... Lexo »

11 Nëntor, 2015


11 Nëntor, 2015

Një aktor i Hollivudit me Sida?!

Një yll i njohur i Hollivudit mendohet se është diagnostikuar me SIDA, shkruan The Sun, por pa përmendur asnjë emër. Portali britanik bën të ditur se bëhet fjalë për një nga ata njerëz të famshëm që ka pasur lidhje ... Lexo »

11 Nëntor, 2015


11 Nëntor, 2015

S'ka më libra të Gisele Bundchen

Libri autobiografik i ish – modeles braziliane Gisele Bundchen është shitur ende pa dalë në treg.1000 kopjet e botuara, secila prej 700 dollarësh dhe të firmosura nga 35 – vjeçarja kanë arritur të blihen nga të interesuarit përpara datës ... Lexo »

11 Nëntor, 2015


11 Nëntor, 2015

Starton edicioni i 18-të i Panairit të Librit

Edicioni i 18-të i Panairit të Librit në Tiranë, është hapur këtë vit me moton “Libri Dixhital”. Në ceremoninë e hapjes së panairit merrte pjesë ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro, kreu i Shoqatës së Botuesve, shkrimtarë, artistë e politikanë ... Lexo »

11 Nëntor, 2015


11 Nëntor, 2015

Tahiri prezanton pr/ligjin e sigurisë publike

Ministria e Punëve të Brendshme prezantoi këtë të mërkurë projektligjin për sigurinë publike, ku ndër pikat më të diskutuara është ajo që parashikon vendosjen e kamerave të sigurisë nëpër ambientet publike. Në prezantimin e këtij projektligji me grupet e ... Lexo »

11 Nëntor, 2015