24 Nëntor, 2015

Putin: Rrëzimi i avionit, pasoja tragjike

Rrëzimi i avionit ushtarak rus nga forcat e armatosura të Ankarasë “do të ketë pasoja tragjike” në marrëdhëniet mes Rusisë dhe Turqisë.Kështu ka deklaruar presidenti rus Vladimir Putin, i cili e ka cilësuar ngjarjen si një “thikë pas shpine”. ... Lexo »

24 Nëntor, 2015


24 Nëntor, 2015

Benitez konfirmohet tek Reali

Rafael Benitez konfirmohet në pankinën e Realit të Madridit. Presidenti i klubit “merengues” u shfaq në një konferencë për shtyp ku shprehu besimin e drejtuesve të “Los Blancos” në drejtim të teknikut spanjoll, për të cilin tifozët në Bernabeu ... Lexo »

24 Nëntor, 2015


23 Nëntor, 2015

Maxim,ja biznes/gruaja më seksi në botë

Supermodelja braziliane është cilësuar nga revista Maxim si ‘biznes-gruaja më seksi në botë’. Alessandra Ambrosio do jetë në kopertinën e kësaj  revistës  në dhjetor. Revista shkruan se 34-vjeçarja, pavarësisht suksesit, është një femër me këmbë në tokë.  

23 Nëntor, 2015


23 Nëntor, 2015

Jennifer Lopez në festë me ish-ët e saj

Pas performancës së shkëlqyer në prezantimin e American Music Awards,  këngëtarja me famë botërore ka festuar me miqtë/kolegë por njëkohësisht është parë dhe në shoqërinë e dy ish-ëve të saj, Sean Combs dhe Casper Smart. 46-vjeçarja Jennifer Lopez  dukej e shfrenuar në ... Lexo »

23 Nëntor, 201523 Nëntor, 2015

Kush e përfaqëson Shqipërinë në "MISS WORLD"

Kristina Bakiu është bukuroshja e përzgjedhur nga organizatorët, për të përfaqësuar Shqipërinë në Miss World. Dy muaj më parë, Shqipëria zgjodhi përfaqësueset e saj për dy kompeticione të rëndësishme bukurie, Miss Universe dhe Miss World. Megi Luka po bëhet gati të  përfaqësojë Shqipërinë ... Lexo »

23 Nëntor, 2015


23 Nëntor, 2015

Martohet Sofia Vergara, një nuse e bukur

Aktorja e njohur Sofia Vergara i ka dhënë fund beqarisë. Ajo është martuar me kolegun 43- vjeçar, Joe Manganiello në një ceremoni luksoze të mbajtur të shtunën në Florida, SHBA. Martesa e bukuroshes 38- vjeçare u mbajtnë resortin The ... Lexo »

23 Nëntor, 2015


23 Nëntor, 2015

Marjana Kondi së shpejti gjyshe

Aktorja Marjana Kondi së shpejti do të bëhet gjyshe. Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë aktorja duke publikuar në rrjetet sociale një fotografi me vajzën e saj Suana, e cila shihet me barkun e rrumbullakosur. Brenda pak ... Lexo »

23 Nëntor, 201523 Nëntor, 2015

Kelly Brook tregon “zogun”

Një e çarë  në pjesën e poshtme të fustanit dhe çdo gjë në shesh. Modelja dhe aktorja Kelly Brook ka pwsuar një të papritur, teksa ecte në tapetin e kuq të Evening Standard Theatre Awards në Londër.Duke ecur e ... Lexo »

23 Nëntor, 2015