24 Shtator, 2015

Striptiza “pikante” e Irina Shayk

Ajo nuk është vajzë e turpshme dhe nuk ka asnjë problem të tregojë trupin e saj.Irina Shayk ka qenë protagonistja e një videoje të re për revistën “Vogue”, ku bën një zhveshje “pikante”. Modelja 29-vjecare shfaqet fillimisht e veshur ... Lexo »

Shtator 24, 2015

24 Shtator, 2015

Vihet në siklet Victora Beckham

Duket se drejtimi i festimeve për 1-vjetorin e dyqanit të saj në Londër ka qenë një ngarkesë e madhe për Victoria Beckham. Teksa ka qenë duke u larguar nga vendi ku u organizuan festimet, përkrah bashkëshortit të saj, Victoria ... Lexo »

Shtator 24, 2015