23 Nëntor, 2015

Kush e përfaqëson Shqipërinë në "MISS WORLD"

Kristina Bakiu është bukuroshja e përzgjedhur nga organizatorët, për të përfaqësuar Shqipërinë në Miss World. Dy muaj më parë, Shqipëria zgjodhi përfaqësueset e saj për dy kompeticione të rëndësishme bukurie, Miss Universe dhe Miss World. Megi Luka po bëhet gati të  përfaqësojë Shqipërinë ... Lexo »

23 Nëntor, 2015


23 Nëntor, 2015

Martohet Sofia Vergara, një nuse e bukur

Aktorja e njohur Sofia Vergara i ka dhënë fund beqarisë. Ajo është martuar me kolegun 43- vjeçar, Joe Manganiello në një ceremoni luksoze të mbajtur të shtunën në Florida, SHBA. Martesa e bukuroshes 38- vjeçare u mbajtnë resortin The ... Lexo »

23 Nëntor, 2015


23 Nëntor, 2015

Marjana Kondi së shpejti gjyshe

Aktorja Marjana Kondi së shpejti do të bëhet gjyshe. Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë aktorja duke publikuar në rrjetet sociale një fotografi me vajzën e saj Suana, e cila shihet me barkun e rrumbullakosur. Brenda pak ... Lexo »

23 Nëntor, 201523 Nëntor, 2015

Kelly Brook tregon “zogun”

Një e çarë  në pjesën e poshtme të fustanit dhe çdo gjë në shesh. Modelja dhe aktorja Kelly Brook ka pwsuar një të papritur, teksa ecte në tapetin e kuq të Evening Standard Theatre Awards në Londër.Duke ecur e ... Lexo »

23 Nëntor, 2015