27 Shtator, 2015

Bleona në krah të Tunës dhe Elvanës

Gjatë intervistës së dhënë mbrëmjen e djeshme për gazetarin Arian Çani, Bleona Qereti ka mbështetur pa kushte kolegët e saj. “Vlerësoj shumë punën e secilit prej artistëve që po punon për të arritur diçka në karrierën e tij profesionale. E ... Lexo »

Shtator 27, 2015