30 Shtator, 2015

Mirditë, asgjësohet një ton hashash

Policia ka sekuestruar dhe asgjësuar një ton drogë të llojit kanabis sativa, ka arrestuar në flagrancë një person dhe ka shpallur në kërkim 3 të tjerë, pas një aksioni të ndërmarrë në fshatin Bulsharë të rrethit të Mirditës. Arrestimi ... Lexo »

Shtator 30, 2015


29 Shtator, 2015

Familja Beckham më e pasur se Mbretëresha

Pasuria e familjes së famshme britanike, Beckham, është më e madhe se e vetë Mbretëreshës Elizabeth.Victoria dhe David Beckham, sëbashku me fëmijët e tyre, vlejnë më shumë se gjysmë miliardë paundë.Sipas të dhënave më të fundit të publikuara nga ... Lexo »

Shtator 29, 2015