3 Dhjetor, 2015

Enca ndryshon look, bëhet bjonde

Këngëtarja Enca Haxhiaj mesa duket ka vendosur që të ndryshojë paksa stilin e saj. Nga një brune  ajo është rikthyer së fundmi në bjonde, të paktën kjo është parë në disa foto të publikuara në snapchat ndërsa nuk ka ... Lexo »

03 Dhjetor, 20152 Dhjetor, 2015

Manchester United kërkon Allegrin

Juventusi nuk po gjen qetësi. Tani ai që kërcënon skuadrën torineze është Manchester United, që ka vënë në shënjestrën e tij trajnerin e “Zonjës së Vjetër”, Massimiliano Allegri. Lajmi bëhet publik nga e përditshmja ”La Repubblica”, sipas së cilës ... Lexo »

02 Dhjetor, 2015


2 Dhjetor, 2015

Problemi më i madh i Kim Kardashian

Kim Kardashian dhe Kanye West kanë sërish një problem shumë të madh. Ende nuk kanë gjetur një emër unik për foshnjën e tyre që pritet të vijë në jetë vetëm pas një muaji. Çifti është në kërkim të një ... Lexo »

02 Dhjetor, 2015


2 Dhjetor, 2015

Paris Hilton fotografohet krejt e zhveshur

Paris Hilton lë pa fjalë me hiret e saj. Trashëgimtarja pasanike e hoteleve “Hilton” angazhuar së fundmi edhe si DJ, është zgjedhur nga revista “Paper” për të ekspozuar trupin e saj për numrin e dimrit. 35- vjeçarja bjonde duket ... Lexo »

02 Dhjetor, 2015