3 Dhjetor, 2015

Beyonce dhe Jay Z drejt ndarjes?

Që në verë qarkullonin zëra për një ndarje mes divës Beyonce dhe Jay Z, e ndërsa tashmë burime pranë çiftit thonë se ata flenë në dhoma të ndara. “Lifestyle weekly” raporton se çifti po rri në dhoma të ndara, ... Lexo »

03 Dhjetor, 2015


3 Dhjetor, 2015

Jeta e Erdoganit bëhet film

Jeta e Recep Tayyip Erdogan do të pasqyrohet edhe në një film, i cili do të titullohet Reis, që do të thotë Udhëheq.Mësohet se në film do të shfaqet edhe jeta fëmijërore e Erdoganit, ndërsa filmi tregon edhe përjetimin e ... Lexo »

03 Dhjetor, 20153 Dhjetor, 2015

Spears i rikthehet punës

Askush nuk ka të drejtë ta akuzojë pse nuk po punon fort për albumin e saj, pasi nuk ështe e vërtetë.Ylli i muzikës është parë sërish në studiot e regjistrimit në Kaliforni. 33-vjeçarja ka qënë brenda dhe jashtë studiove ... Lexo »

03 Dhjetor, 2015