12 Gusht, 2015

Beckham reagon ndaj kritikëve

David Beckham ka dhënë një përgjigje për të gjithë kritikuesit që mendojnë se janë prindër më të mirë se ai dhe Victoria Beckham. Ish-futbollisti anglez ka përdorur llogarinë e tij të Instagramit, për t’iu drejtuar të gjithë atyre personave ... Lexo »

Gusht 12, 2015


12 Gusht, 2015

Kim Kardashian sërisht nudo

Kim Kardashian ka postuar në rrjetet sociale një foto të sajën krejtësisht nudo. 34-vjeçarja, e cila është shtatzënë me fëmijën e saj të dytë, e ndau këtë “selfie” me ndjekësit e saj të Instagramit duke e shoqëruar me “hashtag”-ët ... Lexo »

Gusht 12, 2015


12 Gusht, 2015

Madonna-Swift, së shpjeti një bashkëpunim

Taylor Swift ka deklaruar se së shpejti do të sjellë një bashkëpunim me Madonën. Ylli 25-vjeçar i është bashkuar këngëtares veterane në skenën e “iHeartRadio Music Awards” në fillim të këtij viti për të performuar këngën ‘Ghost Town’ të ... Lexo »

Gusht 12, 2015