9 Mars, 2016

Kjo është e dashura më e re e Neymar

Quhet Liliana Henao, është modele kolumbiane dhe sipas gjasave thuhet se, ajo është e dashura e re e Neymar.Njohja mes tyre thuhet të ketë filluar përmes rrjeteve sociale, ndërsa tani raportohet se ata janë bërë shumë të afërt me ... Lexo »

09 Mars, 20169 Mars, 2016

Ndahet nga jeta anëtari i pestë i Beatles

Ka ndërruar jetë më moshën 90-vjeçare producenti i The Beatles, George Martin.Muzikanti është quajtur si anëtari i pestë i grupit pasi ishte ai që i ndihmoi ata kur shtëpitë e tjera muzikore i kthyen kurrizin.Martin firmosi kontratë me Beatles ... Lexo »

09 Mars, 2016

8 Mars, 2016

Ja si i uruan Vip-at shqiptarë nënat e tyre

Sot në ditën e Gruas të shumë janë personazhet e njohur shqiptare, që i kanë kushtuar një dedikim të veçantë, personave më të rëndësishëm në jetën e tyre, nënave. Me fjalë prekëse, me fotografi të dedikuara atyre që i sollën ... Lexo »

08 Mars, 2016


8 Mars, 2016

Sponsorët braktisin Maria Sharapovën

Fill pas ndjesës publike të tenistes ruse më të paguara në botë, Maria Sharapova, kompania e prodhimit të veshjeve sportive “Nike”, me të cilën ajo kishte një kontratë qëkur ishte 11 – vjeç dhe ajo e orave zviceriane “Tag ... Lexo »

08 Mars, 2016