16 Mars, 2016

Dosja “sekrete” e Cameron për Rita Orën

Kryeministri britanik, David Cameron, ka pranuar disa materiale sekrete në lidhje me këngëtaren me origjinë shqiptare, Rita Ora. Ndihmësit e tij i kanë përgatitur një dosje që është cilësuar “sekrete” në mënyrë që Cameron të ketë informacione në lidhje ... Lexo »

16 Mars, 2016


16 Mars, 2016

Vogue Paris: Bëmë mama të të ngjaj

Supermodelja Cindy Crawford shfaqet në kopertinën e revistës prestigjoze “Vogue Paris”. Ndryshe nga herët e tjera, ajo nuk është vetëm, por krah të bijës së saj, Kaia Gerber.Bëmë mama të të ngjaj, Cindy Crawford dhe Kaia Gerber në kopertinën ... Lexo »

16 Mars, 2016