7 Gusht, 2015

Rihanna, pushime të zjarrta në vendlindje

Pasi shfaqi gjithë ekstravagancën e saj gjatë paradës së karnavaleve gjatë kësaj jave, Rihanna dukej disi më  e mbuluar teksa argëtohej  në plazhin e vendlindjes së saj, Barbados.E veshur me një monokini me dizenjo të zjarrtë, 27-vjeçarja ka treguar ... Lexo »

Gusht 07, 2015


7 Gusht, 2015

Një yll në ‘Walk of Fame’ për Mariah Carey

Mariah Carey ka marrë yllin e saj në ‘Walk of Fame’ (‘Bulevardin e Famës’), ku është shfaqur së bashku me binjakët e saj 4-vjeçarë, Moroccan dhe Monroe Cannon.Pavarësisht numrit të madh të fotografëve, vogëlushët kanë dhënë spektakël gjatë gjithë ... Lexo »

Gusht 07, 20157 Gusht, 2015

Enca Ekspozohet Shumë. Fansat E Kritikojnë!

Këngëtarja Enca Haxhia tashmë njihet si “mbreteresha e Instagramit” për shkak të numrit të madh të ndjekësve që ajo ka. E sigurisht këtë numër të madh ndjekësish ajo e ka arritur falë fotove që vazhdimisht poston, të cilat shpesh ... Lexo »

Gusht 07, 20157 Gusht, 2015

Kledi Kadiu së shpejti baba

Kledi Kadiu së shpejti do të bëhet baba. Në Instagram, balerini i mirenjohur shkruan: “Për të gjithë ju që nuk e dini, dua t’ju lajmëroj se janarin e ardhshëm e bukura ime Charlotte do të më bëjë baba.Më ka ... Lexo »

Gusht 07, 2015


7 Gusht, 2015

Kërkesa e FMN: Në taksim edhe pagat e ulëta

Një projekt i ri për tatimin mbi të ardhurat, që Ministria e Financave ka shpërndarë për konsultime me ekspertët dhe grupet e interesit pritet të sjellë ndryshime të ndjeshme në skemën aktuale të taksave.Ndryshe nga ligji aktual, drafti i ... Lexo »

Gusht 07, 2015