14 Dhjetor, 2015

Fejohet Eva Longoria

Eva Longoria ka bërë një lajmërim zyrtar në faqen e saj në Instagram, teksa ka postuar foto ku duket vërtetë e dashuruar me të fejuarin e saj, Jose Antonio Baston. “Ummmmm kjo ndodhi….”, shkruan diçitura teksa si hashtag ka ... Lexo »

Dhjetor 14, 2015


14 Dhjetor, 2015

Rita gjithmonë fituese

Debutimi për herë të parë në jurinë e një “talent-show” muzikor për Rita Orën, si “X-Factor” në Britani, shënoi suksesin më të madh, pasi këngëtarja të cilën ajo e kishte në patronazh fitoi këtë konkurs. Këngëtarja fituese u cilësua ... Lexo »

Dhjetor 14, 2015


14 Dhjetor, 2015

Bar mbi bar

Gjigandi i të brendshmeve, Agent Provocateur ka lançuar në një kalendar koleksionin pranverë-verë 2016 të të brendshmeve dhe ka zgjedhur si modele Bar Refaeli,30- vjeçaren që në këto foto duket mahnitëse. Fotot janë realizuar në një fshat të Parisit ... Lexo »

Dhjetor 14, 2015


14 Dhjetor, 2015

Ed Sheeran shkëputet nga gjithçka

Këngëtari i njohur Ed Sheeran, ka anoncuar për fasat e tij se do të bëj një shkëputje nga gjithça për një periudhë 9-mujore. Pas përfundimit të 179 shfaqjeve në të gjithë globin duke përmbyllur në vendlindjen e tij në ... Lexo »

Dhjetor 14, 2015