22 Dhjetor, 2015

Selena Gomez në skena seksi

“Hands to Myself” quhet klipi më i ri i këngëtares Selena Gomez, i cili përmban skena seksi në të. Në këtë video këngëtarja është tepër provokuese. Ajo mban veshur pothuajse gjatë gjithë kohës të brendshme të zeza dhe shfaqet ... Lexo »

Dhjetor 22, 2015


22 Dhjetor, 2015

Jeta luksoze e Paris Hilton

Diellin e dimrit bukuroshja e pasur, Paris Hilton po e shijon në Karaibe me pushime familjare. Ajo vazhdon pushimet e saj para Krishtlindjeve në ishullin e Shën Bartolomeut, teksa relaksohet në një jaht privat. Trashëgimtarja 34-vjeçare e hoteleve luksoze ... Lexo »

Dhjetor 22, 2015


22 Dhjetor, 2015

Iggy Azalea bashkëpunim me një shqiptare

Një tjetër shqiptare po jeton suksesin në botën e muzikës. Bebe Rexha, këngëtarja dhe tekstshkruesja me orgjinë shqiptare, po ndihmon reperen Iggy Azalea për albumin e saj të dytë. Azalea ka kërkuar ndihmën e shqiptares për të shkruar tekstet ... Lexo »

Dhjetor 22, 2015


22 Dhjetor, 2015

Ja si e edukon të birin Adele

Këngëtarja e hitit “Hello” dhe e albumit që theu të gjitha rekordet, Adele është shfaqur në kopertinën e revistës “Time”. E veshur me një pallto të kuqe tërësisht elegante dhe pa kohë, 27 – vjeçarja ka folur edhe për ... Lexo »

Dhjetor 22, 2015


22 Dhjetor, 2015

Orlando Bloom dëbohet nga India

Orlando Bloom ka mbërritur në Aeroportin Ndërkombëtar të Indisë pasi ka qenë i ftuar nga drejtuesit e shtetit për të promovuar turizmin, por ai nuk është lejuar të futet në Indi, duke bërë kështu që të kthehej përsëri në ... Lexo »

Dhjetor 22, 2015