2 Dhjetor, 2015

Nicole Kidman befason me pamjen

Nicole Kidman pothuajse nuk njihet teksa po xhiron filmin e saj në West London.Aktorja australiane 48-vjeçare luan rolin e një ‘punk’ të viteve ’70 në një film fantastiko- shkencor, “How to talk to girls at parties”. Ajo ka vënë ... Lexo »

Dhjetor 02, 2015
1 Dhjetor, 2015

Zayn Malik në një romancë të re me Hadid

Zayn Malik dhe Gigi Hadid kanë shfaqur hapur marrëdhënien e tyre. Prej kohësh qarkullonin zërat për një lidhje të mundshme midis ish-këngëtarit të bandës “One Direction” Zayn Malik dhe modeles. Çifti është fotografuar teksa linin një klub në orët e ... Lexo »

Dhjetor 01, 2015


1 Dhjetor, 2015

Angela Martini në poza të nxehta

Modelja shqiptare me famë botërore, Angela Martini nuk rresht së provokuari. E shtrirë në shtrat vetëm me të brendshme, ajo nxjerr në pah hiret e saj. Foton e ka publikuar në Instagram. Përveç linjave sensuale të bukuroshes 29- vjeçare, ... Lexo »

Dhjetor 01, 2015

1 Dhjetor, 2015

Angelina Jolie, nënë e përkushtuar

Aktorja e famshme, Angelina Jolie, në një intervistë për mediat amerikane ka folur rreth jetës së saj private.Ajo ka thënë se sa herë ndihet e mërzitur, fëmijët janë ata që ja kthejnë buzëqeshjen.“Fëmijët e mi janë arsyeja pse dita ... Lexo »

Dhjetor 01, 2015