4 Dhjetor, 2015

Sexy Mama pozon nudo për Playboy

Djemtë e modeles së famshme Pamela Anderson nuk janë aspak të turpëruar për të shkuarën e nënës së tyre, madje janë krenarë për atë që ka arritur 48-vjeçarja. Ish ylli i serialit “Baywatch” do të shfaqet nudo në kopertinën ... Lexo »

Dhjetor 04, 20154 Dhjetor, 2015

Ronaldo në krahët e një mashkulli

Që prej ndarjes nga supermodelja ruse, Irina Shayk, kanë qarkulluar shumë emra femrash të famshme ose jo, të përfolura për një romancë me asin portugez, por këtë herë emri që përflitet është një…mashkull. Në emisionin televiziv sportiv ‘Touche pas ... Lexo »

Dhjetor 04, 20154 Dhjetor, 2015

Ndërron jetë këngëtari Scott Weiland

Scott Weiland, ish këngëtari i grupit amerikan të rokut Stone Temple Pilots, ka ndërruar jetë në moshën 48-vjeçare. Lajmin e konfirmoi manaxheri i tij, Tom Vitorino, mbrëmjen e së enjtes. Në një komunikatë të postuar në Instagram, ai shkroi ... Lexo »

Dhjetor 04, 2015


4 Dhjetor, 2015

Vijojnë tensionet në paralament

Seanca parlamentare, ku po shqyrtohet projektbuxheti i vitit të ardhshëm, është tensionuar pak kohë pas mbërritjes në sallë të ish-kryeministrit Sali Berisha dhe në kohën që në foltore vazhdonte prezantimin e projektit, kryeministri Edi Rama. Gjatë fjalës së tij ... Lexo »

Dhjetor 04, 2015


4 Dhjetor, 2015

Rama mbron ligjin e pronave

Në fjalën e mbajtur në Kuvend, kryeministri Edi Rama foli edhe për ligjin për pronat, i kritikuar ashpër nga opozita, e cila e shkon deri atje sa e krahason atë me të njëjtën reformë të regjimit komunist pas Luftës ... Lexo »

Dhjetor 04, 20154 Dhjetor, 2015

ISIS ekzekuton spiunin rus

ISIS u është rikthyer metodave gjakatare të ekzekutimit dhe këtë herë në shënjestër të terroristëve është Rusia. Në një video të gjatë rreth 8 minuta dhe të publikuar në faqet proxhihadiste, një person që militantët pretendojnë se është spiun ... Lexo »

Dhjetor 04, 2015