26 Janar, 2016

Futboll : 11 kopjet më të bukura prind-fëmijë

Disa thonë që futbollistë lind, dhe më pas bëhesh, të tjerë mendojnë ndryshe. Por të kesh babain një futbollist të njohur ta bënë edhe më të thjeshtë karrierën për të ecur në gjurmët e tij. a.eg-henryharrison-element-1,a.eg-henryharrison-element-2{-webkit-transition:all .4s linear; ... Lexo »

Janar 26, 2016

26 Janar, 2016

Laprakë, një makinë përplas kalimtarin

Një person është aksidentuar në zonën e Laprakës në kryeqytet, në afërsi të pallatit të Sporteve “Asllan Rusi”. Mesohet se një makinë Audi A4 ka përplasur kalimtarin P.A., rreth moshës 67- vjeçare, i cili është dërguar për marrjen e ... Lexo »

Janar 26, 2016