5 Dhjetor, 2015

Grabitet shtëpia e Simon Cowell

Gjyqtari i “ X-Factor” dhe familja e tij, janë terrorizuar, pasi hajdutët kanë hyrë në orët e para të mëngjesit, në vilën e tij në Londër. Ata kanë grabitur para dhe bizhuteri, ndërsa brenda vilës 35 milionë dollarëshe të ... Lexo »

Dhjetor 05, 2015


5 Dhjetor, 2015

Madona 20 vjeç dhe nudo!

“The Sun” ka publikuar një set fotosh nudo që ylli i popit Madona , ka bërë kur ishte studente. Fotot bardhë e zi, janë realizuar në New York, në vitin 1979, kur ajo ishte 20 vjeç dhe e tregojnë ... Lexo »

Dhjetor 05, 2015


5 Dhjetor, 2015

Ja ndërhyrjet estetike të Tunës

Altuna Sjediu ka pranuar se ka ndërhyrë në pamjen e saj për ta përmirësuar dhe për të qenë kjo që është sot, pasi nuk ndihej perfekte dhe ka kërkuar ndihmën e bisturisë. Bjondja bukuroshe, Tuna që i këndon zogut, ... Lexo »

Dhjetor 05, 20155 Dhjetor, 2015

Rita Ora vishet si magjistricë

Ajo është magjepsëse, falë edhe shijes së hollë që ka për modën, por Rita Ora i ka befasuar të gjithë me disa foto të publikuara në rrjetet sociale.Të premten në mbrëmje, 25-vjeçarja kishte zgjedhur një shall të çuditshëm për ... Lexo »

Dhjetor 05, 2015


5 Dhjetor, 2015

Shuhet ylli i filmit “Scarface”

Ka mbyllur sytë njëherë e përgjithmonë në moshën 85 – vjeçare ylli i filmit “Scarface”,  Robert Loggia. Ai njihet për interpretimet  e tij në shumë filma në rolin e djalit të keq, por që kishtë nje zemër të madhe. Roli i ... Lexo »

Dhjetor 05, 2015